REMANENT – Dzień Kulturoznawstwa UW,

Szanowni Państwo,

już we wtorek, 26 maja odbędzie się REMANENT – Dzień Kulturoznawstwa UW, pod hasłem „Otwarte/Zamknięte".

Oficjalne Otwarcie REMANENTU (godz. 11:15) wraz z uroczystym bankietem rozpocznie dzień pełen akcji rozgrywających się między otwarciem i zamknięciem, a wśród nich m.in. wernisaż obrazów grupy Urszuli Kochanowskiej, akcje performatywne pod opieką prof. Janusza Bałdygi, akcje "Zamknij książkę" i "Podziel się" Samorządu Studentów IKP czy performance wokalny grupy Agaty Harz. Muzycznym zamknięciem obchodów Dnia Kulturoznawstwa będzie koncert Adama Repuchy (godz. 19).

Podczas REMANENTU otwarciu ulegną przestrzenie na co dzień niedostępne, w których będzie można wejść w interakcję z innymi, ale także zaznać osobistego spokoju. Przez ostatni tydzień remanentowa grupa robocza zbierała głosy studentów w ramach akcji "Otwórz się", które podczas REMANENTU będzie można usłyszeć w różnych miejscach IKP. Przygotowano też coś specjalnie dla osób szukających odosobnienia - podczas akcji „Zamknij się w sobie" będzie można zaszyć się w jednym z niedostępnych na co dzień zaułków Szpitalu św. Rocha. Możemy również zdradzić, że akcja wokalna studentów pod opieką Agaty Harz otworzy bramy UW na Warszawę.

Dokładny opis wszystkich akcji jest dostępny na stronie wydarzenia oraz fanpage'u Animacji Kultury IKP UW. Poniżej załączamy szczegółowy plan siódmej edycji REMANENTU, na który serdecznie Państwa zapraszamy.

Do zobaczenia!

Dyrekcja Instytutu Kultury Polskiej UW

Specjalizacja Animacji Kultury

Samorząd Studentów IKP