KONKURSY I PROGRAMY

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w licznych konkursach i programach dotyczących prawa finansowego. Jest to świetna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności, zdobycia cennych nagród, a także łatwiejszego startu zawodowego.

 

EYe on Tax - konkurs zespołowy dotyczący podatków, składający się z 3 etapów, 1. etap rozpoczyna się w październiku.

 

Akademia Młodego Doradcy Podatkowego MDDP - cykl bezpłatnych warsztatów skierowanych do studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych zainteresowanych tematyką prawa podatkowego, kolejna edycja rozpocznie się na jesieni.

 

Experience PwC - 3-etapowy konkurs przeznaczony dla osób zainteresowanych tematyką finansów, rachunkowości, prawa podatkowego oraz zagadnieniami związanymi z branżą konsultingową, start w październiku.

 

Accreo Taxand Challange - ogólnopolski konkurs wiedzy podatkowej, który organizuje niezależna firma doradztwa podatkowego i europejskiego Accreo Taxand; rozpoczyna się w listopadzie.

 

Tax'n'You - Konkurs daje uczestnikom niepowtarzalną szansę skonfrontowania wiedzy akademickiej o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym; konkurs rozpoczyna się w kwietniu

 

Akademia Podatkowa -  cykl warsztatów, prowadzonych przez doradców podatkowych Deloitte w największych polskich miastach.