Web Content Display Web Content Display

Dział Wsparcia Informatycznego pośredniczy w realizacji zakupów przetargowych sprzętu komputerowego. Zamówienia są dokonywane cyklicznie we współpracy z Działem Zamówień Publicznych.

Dział Wsparcia Informatycznego w porozumieniu z Działem Serwisu Informatycznego  realizuje sukcesywne zakupy standardowego sprzetu komputerowego dla jednostek uniwersyteckich. W ramach umów oferowany jest następujący sprzet (po kliknięciu na nazwę sprzętu, wyświetlą się podstawowe parametry):

1. Komputery oraz laptopy- obecnie jesteśmy w trakcie procedury przetargowej na kontynuację sukcesywnych zakupów sprzętu.

2. Na stronie uniwersyteckiej http://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe-2016/ widnieje przetarg na standardowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Informacje o zakupach powyższych urządzeń zostaną podane po rozstrzygnięciu przetargu i podpisaniu umowy.

Powyższy sprzęt pozwala na swobodną pracę w systemach ogólnouniwersyteckich (USOS/SAP/HMS/itd).

Komputery w ramach zakupów standardowych dostarczane są z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 10 Professional PL 64-bit

Zapotrzebowanie na sprzęt komputerowy proszę składać za pośrednictwem formularza zapotrzebowania. Opis jak wypełnić formularz znajduje się w zakładce zgłaszanie zapotrzebowania- instrukcja. Zaakceptowany formularz należy przekazać:

  • drogą elektroniczną (skan dokumentu oraz specyfikacja w wersji edytowalnej) na adres: zakupyPC@adm.uw.edu.pl ,
  • faksem: 22 55 20 837
  • lub za pośrednictwem Kancelarii UW.

 

Kontakt:
Anna Mieszkowska
zakupyPC@adm.uw.edu.pl
Tel. 22 55 20 387
Dział Wsparcia Informatycznego
Kampus Centralny, budynek d. CIUW, II piętro, pok. 206