Poznaj współpracujących z nami!

>> WOLONTARIUSZE -  DORADCY/COACHE

>> WOLONTARIUSZE -  TRENERZY

WOLONTARIUSZE - DORADCY/ COACHE 

    Jeżeli chcesz współpracować z nami jako wolontariusz-doradca / coach kariery,   prześlij swoje CV. Umówimy się na spotkanie  w celu omówienia warunków współpracy.

--------------------------------------------------------------------------

 

Aktualnie współpracują z Biurem Karier UW: 

Anna Majewska,  trener, doradca kariery.

Absolwentka Filologii Angielskiej i Amerykanistyki oraz studiów podyplomowych z doradztwa zawodowego. Prowadzi szkolenia Business English oraz  warsztaty dotyczące planowania kariery zawodowej i przygotowujące do wejścia na  rynek pracy.

 

 

Elżbieta Watemborska 

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnościami Psychoterapia oraz Psychologia Organizacji i Pracy. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie job coachingu i doradztwa zawodowego. Jej pasją jest praca z człowiekiem, diagnozowanie i rozwijanie  potencjału oraz wspomaganie w rozwoju. Od około trzech lat pracuje zawodowo w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, m.in. w rekrutacji i selekcji w różnych branżach (FMCG, IT, consulting, instytucje kultury).

Oferta sesji coaching'owych

Czym jest coaching?

Coaching jest metodą, w ramach której klient z towarzyszeniem coacha pracuje nad osiągnięciem wyznaczonego celu. W procesie coachingowym to klient jest osobą odpowiedzialną za jego przebieg oraz osiągnięte rezultaty, natomiast zadaniem coacha jest stymulowanie klienta przez zadawanie mu odpowiednich pytań, proponowanie różnych technik pracy oraz budowanie relacji opartej na zaufaniu.

Komu szczególnie polecamy coaching?

  • dla osób poszukujących zmiany w jakimś obszarze swojego życia
  • poszukujących satysfakcjonującej ścieżki zawodowo-edukacyjnej
  • chcących uporządkować swoje priorytety, znaleźć nowe cele i motywację do działania
  • zmienić swoje sposoby funkcjonowania, elementy zachowania, wzmocnić swoje umiejętności interpersonalne
  • osób poszukujących równowagi i chcących lepiej panować nad stresem

Jak będziemy pracować?

W ramach pierwszej sesji coach spotyka się z klientem, bada jego potrzeby, ustalany jest kontrakt, czyli warunki współpracy. Podczas pierwszych 1-2 spotkań klient formułuje swój cel, na realizacji którego skupi się w procesie.

Sesje odbywają się w odstępach dwu- lub trzytygodniowych. Cały proces coachingowy trwa przeciętnie od 6 do 10 sesji. Szczegółowe warunki ustalane są indywidualnie z klientem. 

======================

 

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI:

Olga Kożuchowska,
doradca zawodowy. Absolwentka polityki społecznej UW oraz doradztwa zawodowego i zarządzania kompetencjami SGH. Na co dzień pracuje w Stowarzyszeniu Trenerów Organizacji Pozarządowych, gdzie prowadzi rekrutacje oraz koordynuje projekty edukacyjne. Prowadzi konsultacje indywidualne w duchu metody edukacyjnej.

Joanna Jasińska,  coach kariery.
W Biurze Karier UW doradza studentom zagranicznym i polskim w planowaniu kariery zawodowej oraz konsultuje dokumenty aplikacyjne; z wykształcenia socjolog, anglistka i muzyk; wykładowca wydziału anglistyki, doktorantka Instytutu Studiów Społecznych UW, liderka zespołu Pinakoteka (
www.pinakoteka.info), z którym koncertuje.   

 

Ewa Kujawa
Coach ICC, doradca personalny i biznesowy. Fascynuje Ją  Człowiek jako istota o nieograniczonych możliwościach.  Interesuje się wszystkim co jest związane z rozwojem osobistym i szeroko rozumianą zmianą. Jej misją jest wspieranie ludzi w realizacji ich celów i marzeń.

 

Anna Witkiewicz
coach kariery. Z wykształcenia filolog polski, z pasji coach. Absolwentka UAM w Poznaniu i SWPS w Warszawie. Prowadzi coaching indywidualny oraz warsztaty mające na celu określenie kompetencji zawodowych, rozwój pasji i talentów. Pracuje z osobami chcącymi świadomie kierować swoją karierą, przygotowującymi się do zmiany pracy oraz stojącymi przed pierwszymi ważnymi wyborami zawodowymi.
 Marta Piasecka,
 doradca studentów i absolwentów.
Z wykształcenia geograf. Realizuje się jako doradca i trener. Dzięki studiom podyplomowym, kursom oraz długoletniemu doświadczeniu w pełnieniu funkcji dyrektora administracyjnego Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW z pasją oddaje się pracy w Biurze. Udział w wielu projektach, działalność społeczna, otwarcie na drugiego człowieka nadają pracy wiele autentyczności i rzetelności. W swoim doświadczeniu ma role nauczyciela akademickiego, pracownika administracyjnego, wolontariuszki, matki, babci. Pasjonatka internetu, socila media i polityki. Miłośniczka literatury faktu, powieści sensacyjnych.

--------------------------------------------------------------

Zapraszamy do współpracy!

Będziesz mieć okazję do dzielenia się doświadczeniem, doskonalenia warsztatu,

nawiązywania cennych kontaktów, działania w środkowisku stawiającym wymagania i wyzwania!