__________________________________________________

* * * 

Prowadzona jest rekrutacja 150 studentów polskich
uczelni do obsługi Pawilonu Polski podczas
#Expo2020Dubai

Zaangażowanie studentów polskich uczelni do obsługi Pawilonu Polski podczas Expo 2020 Dubai
ma na celu – poza zapewnieniem codziennej obsługi ekspozycji – umożliwienie młodym ludziom
zdobycia unikalnego doświadczenia w środowisku międzynarodowym podczas najbardziej
prestiżowego wydarzenia gospodarczego na świecie.

@fanpageUW  @uek.uniwersytetekonomiczny  @unilodz  @uniwersytetwbialymstoku @uczelniavistula

#PolandAtExpo #ExpoPL #Expo2020

* * *

 

 

 

ZAPRASZAMY STUDENTÓW I STUDENTKI UW  DO UDZIAŁU W PRAKTYKACH

W DUBAJU NA ŚWIATOWEJ WYSTAWIE EXPO 2020

 = = = = = = 

>>  STARTUJEMY Z REKRUTACJĄ!

Rozpoczynamy rekrutację studentów UW na praktyki zagraniczne podczas Expo 2020 w Dubaju!

Reprezentuj Uniwersytet Warszawski w Pawilonie Polski podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia gospodarczego w 2021 roku! Twórz z nami Expo 2020 w Dubaju!

Udział w praktykach zagranicznych to szansa na przeżycie wspaniałej przygody, zdobycie bogatego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym, nawiązania długoletnich przyjaźni oraz kontaktów zawodowych!

Praktyki zagraniczne podczas Expo 2020 w Dubaju to możliwość wyjazdu na trzy miesiące w terminach: I tura: 25.09.2021 – 01.01.2022 i/lub II tura: 31.12.2021 – 05.04.2022.

Kogo szukamy?

Studentów UW zainteresowanych pracą w środowisku międzynarodowym. Jeżeli jesteś osobą ciekawą świata i ludzi, cechuje Cię otwartość i kreatywność – zapoznaj się z możliwościami!

Kto może aplikować?

Studenci studiów stacjonarnych wszystkich kierunków studiów na UW z polskim obywatelstwem lub dysponujący Kartą Polaka.

Jak i do kiedy aplikować?

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy biurokarier@uw.edu.pl w terminie do dnia 7 maja 2021 do godz. 23:59. W tytule wiadomości należy wpisać: „Praktyki zagraniczne podczas Expo 2020 w Dubaju – zgłoszenie".

Masz pytania?  Więcej szczegółów dotyczących oferty, wymaganych dokumentów i procesu rekrutacyjnego znajdziesz w pliku Zasady rekrutacji_praktyki Expo 2020 Dubai. 

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi  FAQ-Dubai

Jesteś zainteresowany?  Pobierz formularz aplikacyjny, wypełnij i prześlij! 

Jeżeli po drodze pojawiają się problemy techniczne, możesz do nas napisać na adres biurokarier@uw.edu.pl z prośbą o udostępnienie dokumentów.

* * *

Chcesz wiedzieć więcej o projekcie? Zajrzyj tutaj do materiałów przygotowanych przez PAIH: https://we.tl/t-4eEMeNsKC5

O samej Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju poczytasz więcej na stronie https://expo.gov.pl.

 

= = = = = = 

>>  Dziękujemy wszystkim studentom za liczny i aktywny udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym programu zagranicznych praktyk podczas Expo 2020 Dubai.

Podczas spotkania mozna było się dowiedzieć o możliwościach rozwoju, przebiegu wydarzenia dla praktykantów i wymaganiach w procesie rekrutacji. Podczas spotkania uczestnicy zapoznali się z ideą Wystawy Światowej Expo 2020 Dubai oraz możliwościach jakie dają praktyki zagraniczne. W spotkaniu uczestniczyli Pan Adrian Malinowski - Komisarz Generalny Sekcji Polskiej EXPO 2020 Dubai i Pani Marta Zielińska - Koordynator Programu Promocji Regionalnej oraz współpracy z uczelniami EXPO 2020 Dubai, Dziekani i Kierownicy Wydziałów UW a z ramienia Biura Karier UW - Pani Karolina Oleszkin.  

= = = = = = 

>> PREZENTACJA POLSKIEJ AGENCJI INWESTYCJI I HANDLU  na spotkaniu w dniu 20 kwietnia  

 

= = = = = = 

>>  Już niebawem rozpoczniemy rekrutację studentów Uniwersytetu Warszawskiego na praktyki zagraniczne podczas Expo2020.Dubai

Reprezentuj Uniwersytet Warszawski w Pawilonie Polski podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia gospodarczego w 2021 roku! Twórz z nami Expo 2020 w Dubaju i zgłoś się na praktyki zagraniczne!

Światowa Wystawa Expo 2020 to największe wydarzenie gospodarcze na świecie. To ponad 200 państw i organizacji i blisko 18 mln. uczestników!

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza studentów Uniwersytetu Warszawskiego na 3-miesięczne praktyki zagraniczne podczas Światowej Wystawy Expo 2020 w Dubaju.

A my zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 20 kwietnia o godz. 14:30 na platformie MS Teams. Link do spotkania zostanie przesłany po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele PAIH.

Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją do uzyskania informacji o Światowej Wystawie Expo 2020 w Dubaju oraz zadawania pytań.

Informujemy, że spotkanie będzie rejestrowane.


= = = = = = 

>>  Już niedługo szczegółowe informacje o procesie rekrutacji!