Szanowni Państwo,

Uniwersytet Warszawski jest najbardziej renomowaną polską uczelnią od lat zajmującą czołowe miejsce w rankingach szkół wyższych. W UW studiuje ponad 40 tysięcy studentów na ponad 100 kierunkach, w tym ponad 200 specjalnościach. Stanowi to poważny potencjał ludzki w aspekcie rozwoju nowoczesnego przemysłu oraz instytucji naukowo-badawczych.

Zapraszamy do współpracy z naszym Biurem. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pozyskaniem wartościowych pracowników, praktykantów bądź wolontariuszy, jeśli chcą Państwo zaprezentować swoją ofertę w środowisku akademickim zapraszamy do współpracy.

Oferta skierowana do pracodawców obejmuje:

- Możliwość umieszczania ofert pracy, praktyk i staży w serwisie  akademickich biur karier prowadzonym wspólnie przez 6 uniwersytetów – www.biurokarier.edu.pl - usługa nieodpłatna.

- Możliwość umieszczania plakatów, informacji, folderów, magazynów w pomieszczeniach Biura Karier UW  (ograniczona powierzchnia wystawowa) – usługa nieodpłatna.

- Organizacja spotkań rekrutacyjnych w Biurze Karier UW – usługa nieodpłatna.

- Organizacja prezentacji firmy połączonej z rekrutacją (praca, praktyki, staże) na terenie uczelni – usługa odpłatna, kwota w zależności od standardu wynajmowanej Sali, warunków oferowanych przez jednostkę UW, gdzie miałoby się odbyć spotkanie.

- Udział w Uniwersyteckich Spotkaniach z Rynkiem Pracy (USzRP)  (dwie edycje w ciągu roku – wiosenna i jesienna) www.spotkania.uw.edu.pl -  usługa odpłatna. Opcje uczestnictwa są zawarte w ofercie każdorazowo przedstawianej na stronie USzRP i wysyłanej na życzenie pracodawcy.

- Jeśli mają Państwo ciekawą informację, raport, komunikat, którym mogliby być zainteresowani studenci i absolwenci UW - nasi główni użytkownicy strony internetowej, profili na facebook'u twitter'ze, mogą Państwo przesłać tekst na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl.