Nowe technologie cloudowe w biznesie

Warsztat to cykl 5 spotkań.

Warsztaty są dla wszystkich. Nie wymagana jest znajomość tematu i doświadczenie.

Cel warsztatów:

Dzielenie się praktyczną wiedzą z budowania i wdrażania w biznesie rozwiązań w technologiach cloud (SaaS, PaaS, IaaS, IoT, BigData Cloud). Zajęcia są prowadzone na platformie Salesforce, która kompleksowo pokrywa wymienione technoligie. Warsztaty są doskonałą możliwością poznania nowoczesnych technologii oraz rozwiązań z pogranicza praktyki biznesu i IT.

Tematyka 5 spotkań:

1. Wprowadzenie do najnowocześniejszych rozwiązań cloudowych (IaaS, PaaS, SaaS)

·        szczegółowo przyjrzysz się usługom w modelu IaaS, PaaS, SaaS
·        zrozumiesz model biznesowy jaki stoi za rozwiązaniami cloud
·        dowiesz się, jak wykorzystać rozwiązania cloudowe do rozwoju biznesu i zwiększenia efektywności IT
·        poznasz najciekawsze rozwiązania cloudowe w Polsce i na świecie
·        otrzymasz informacje na temat bezpieczeństwa przechowywania danych w chmurze

2. Definiowanie potrzeb Klienta oraz tworzenie prostych w obsłudze mobilnych aplikacji biznesowych w chmurze

·        nauczysz się zbierać i analizować wymagania biznesowe
·        poznasz zasady współpracy z klientem i jak prowadzić prace projektowe
·        metodyki pracy na projektach cloud
·        poznasz metody integracji systemów w chmurze
·        skonfigurujesz własną aplikację mobilną

3. Tworzenie zautomatyzowanych procesów wspierających działanie przedsiębiorstw

·        nauczysz się tworzyć workflows do zarządzania procesami biznesowymi
·        poznasz narzędzia do automatyzacji marketingu B2B
·        nauczysz się tworzyć efektywne kampanie marketingowe

4. Raportowanie, analityka danych i inteligencja w chmurze - Big Data

·        dowiesz się jak definiować i generować raporty operacyjne i zarządcze
·        poznasz metody efektywnej analizy dużych zbiorów danych pochodzących z różnych źródeł nauczysz się tworzyć raporty na podstawie danych z systemu CRM

5. Integracja rozwiązań cloudowych z aplikacjami i urządzeniami oraz Internet of Things

·        poznasz zarys koncepcji IoT i obszary jej zastosowań
·        poznasz wzorce integracyjne dla architektury IoT
·        nauczysz się przesyłać dane z fizycznego urządzenia do chmury
·        dowiesz się o metodach integracji świata fizycznego z systemami informatycznymi

KIEDY:   21.02., 27.02., 6.03., 13.03., 20.03., w godz. 14.00-16.00

GDZIE:  sala 200 w gmachu Samorządu Studentów UW, Krakwoskie Przedmieście 24.

PROWADZĄCY:  Marcin Tabędzki, Partner - Be Poland Think, Solve & Execute

Wykształcenie: Marcin posiada tutył magistra w dziedzinie Matematyki Stosowanej i Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje: Marcin jest ekspertem z ponad 16-letnim doświadczeniem w zakresie consultingu IT. Prowadził projekty dla polskich i międzynarodowych Klientów. Posiada rozległą wiedzę w dziedzinie systemów CRM, efektywności procesów sprzedażowych, windykacji, transformacji modeli operacyjnych, księgowości, procesów sprzedaży B2C, core'owych systemów bankowych. Marcin uczestniczył w kilku kompleksowych procesach wdrażania systemu typu end-to-end (CRM, fuzje, wymiana systemu core'owego, efektywność multikanałowa), w tym w ramach transformacji procesów sprzedażowych oraz usprawnienia customer experience. Posiada doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów w metodyce Agile.

Mocne strony Marcina to analiza procesów biznesowych, prowadzenie szkoleń, optymalizacja procesów sprzedażowych, zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych, zarządzanie dużymi zespołami projektowymi, silna orientacja na klienta i wyniki.

ZAPISY    poprzez formularz:   http://goo.gl/KqwhTi