Aktualności

« Back

WARSZTATY DOSKONALĄCE DLA TUTORÓW

Zapraszamy na „Warsztaty doskonalące dla tutorów" – szkolenia, które powstały z myślą o nauczycielach akademickich Uniwersytetu Warszawskiego chcących rozwijać kompetencje niezbędne w nowoczesnej dydaktyce i pracy naukowej. Warsztaty przygotowują zarówno do prowadzenia aplikacyjnych prac dyplomowych pisanych przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego, jak i rozwoju własnej aplikacyjnej działalności badawczej.

Podczas spotkań warsztatowych w dwa dni otrzymają Państwo wiedzę w zakresie:

  • tutoringu;
  • wykorzystania narzędzi warsztatowych w dydaktyce;
  • współpracy badawczej i edukacyjnej z otoczeniem społeczno-gospodarczym uczelni;
  • ochrony własności intelektualnej.

Warsztaty są dwudniowe. Odbędą się 8 i 9 listopada 2018 r. w godz. 9:00-17:00 w sali 200 budynku Samorządu Studentów UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24)

Spotkania prowadzi dr hab. Jan Fazlagić, profesor nadzwyczajny i Dyrektor ds. Zarządzania Wiedzą w Spółce Celowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, wieloletni wykładowca i ekspert od zarządzania wiedzą, edukacji, innowacyjności oraz zarządzania kapitałem intelektualnym, marketingu i projektowania usług.

Aby się zgłosić, wystarczy przesłać wiadomość na innohuman@uw.edu.pl do 6 listopada 2018 r. 
W treści wiadomości prosimy podać Wydział oraz stanowisko zatrudnienia na Uniwersytecie Warszawskim.

Ponadto zapraszamy do udziału w projekcie jako tutor aplikacyjnej pracy dyplomowej – w projekcie przewidzieliśmy gratyfikacje finansowe dla pracowników akademickich UW oraz stypendia dla studentów. Więcej informacji znajduje się w załączonych materiałach oraz na stronie projektu.

Pobierz: