Archiwum aktualności z roku akademickiego 2011/2012

WYNIKI WYBORÓW

Dnia 4 czerwca 2012r. podczas Walnego Zebrania Członków Koła Naukowego Prawa Finansowego "Pecunia non olet" został wybrany Zarząd i Komisja Rewizyjna na roczną kadencję.

Zarząd:

  • Prezes Iwona Krzemińska
  • Sekretarz Maciej Dobrzelak
  • Skarbnik Kazimierz Chojna
  • Wiceprezes Anna Wójcik
  • Wiceprezes Daniel Drabarz
  • Wiceprezes Tomasz Brol

Komisja Rewizyjna:

  • Przewodniczący Marek Garlicki
  • Wiceprzewodnicząca Agata Strocka
  • Wiceprzewodniczący Piotr Wielgomas

Wpis zmian we władzach Koła w Rejestrze Kół Naukowych UW

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW

I Walne Zebranie Członków odbędzie się 4 czerwca 2012r. o godz. 16.45 w sali 403 w CI. 

Obecność członków Koła obowiązkowa!

Program WZC

SPOTKANIE - INSTRUMENTY POCHODNE

Koło Naukowe Prawa Finansowego "Pecunia non olet" serdecznie zaprasza na prelekcję pt. "Instrumenty pochodne w ujęciu prawnym i finansowym - wprowadzenie". Po godzinnej prelekcji przewidziana jest część praktyczna - osoby chcące aktywnie uczestniczyć w rozwiązywaniu zadań powinny się zaopatrzyć w kalkulator finansowy lub Excel'a. Spotkanie odbędzie się w Poniedziałek, 28 maja w godz. 18.30 - 20.00 w sali 1.3, CI II na Lipowej.

Zachęcamy do udziału członków Koła oraz wszystkich zainteresowanych prawem finansowym. 

SPOTKANIE - RAJE PODATKOWE

Koło Naukowe Prawa Finansowego "Pecunia non olet" ma zaszczyt zaprosić na spotkanie pt. "Raje podatkowe i inne wyzwania przed fiskusem", którego gościem będzie Pan Marcin Święcicki, m.in. doktor nauk ekonomicznych, były Prezydent Warszawy, obecnie członek Sejmowej Komisji Finansów Publicznych.

Serdecznie zapraszamy na prelekcję dotyczącą problematyki rajów podatkowych oraz dyskusję o bieżących wyzwaniach fiskalnych!

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 21 maja 2012r. o 16.45 w sali 403 w Collegium Iuridicum I.

Plakat

KONFERENCJA - RZESZÓW

Delegacja Koła Naukowego Prawa Finansowego "Pecunia non olet" weźmie udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Pomoc publiczna a polskie regulacje podatkowe", która odbędzie się 8 maja 2012r. w Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie. Organizatorem Konferencji jest Koło Naukowe Prawa Finansowego i Podatkowego Uniwersytetu Rzeszowskiego we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Delegacja Koła w składzie: Anna Wójcik, Iwona Krzemińska i Tomasz Brol przedstawi referat pt. : "Zwolnienia podatkowe związane z organizacją EURO 2012 - przesłanka interesu publicznego czy pomoc publiczna?".

Program Konferencji

SPOTKANIE - BGK

Spotkanie "Misja, struktura i strategia jedynego banku państwowego w Polsce" odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia 2012r. o godzinie 16.45 w sali 1.3. w Collegium Iuridicum II na ul. Lipowej 4. Spotkanie poprowadzi Dyrektor Finansowy BGK.

KONFERENCJA - KRAKÓW

W dniach w dniach 13 – 15 kwietnia 2012 r. w Auditorium Maximum UJ w Krakowie odbyła się VI Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego „Przełomowe orzeczenia sądów administracyjnych w sprawach podatkowych", którą zorganizowała Sekcja Prawa Podatkowego TBSP UJ.

Mamy nadzieję, że w przyszłości delegacja naszego Koła będzie stałym gościem krakowskiej Konferencji. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy kolegom z Krakowa świetnej organizacji!

Strona Konferencji 

Galeria zdjęć