UWAGA! Informujemy, że pracownicy i doktoranci Katedry Studiów Interkulturowych Europy Środkowo-Wschodniej będą odpowiadać tylko na listy wysłane z poczty uniwersyteckiej

 

Dyżury wykładowców

* dyżur w semestrze letnim 2016/17

WYKŁADOWCA

DZIEŃ, GODZINA

POKÓJ

 

ADRES E-MAIL

Boroch Robert, dr

czwartek
18:45-19:15

320

rboroch@uw.edu.pl

Brzezińska-Pająk Marta, dr

piątek 12:00-13:30

320

m.brzezinska@uw.edu.pl

Chwistek Łukasz, mgr

wtorek
13:30-14:30
(po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową)

314

chwisteklukasz@gmail.com

l.chwistek@uw.edu.pl

Czerska Barbara, dr

wtorek 13:30-14:30

320

barbara.czerska@uw.edu.pl

Dwornik Kamil, mgr

wtorek 11.30-12.30, po uprzednim kontakcie @

320

kamil.dwornik@uw.edu.pl

Gąsior Grzegorz, dr

czwartek 14:30-15:30 (po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową)

316

grzegorzgasior@wp.pl

Getka Joanna, dr hab.

wtorek 11:45-12:15
piatek 13:30-14:30

315

j.getka@uw.edu.pl

Grącka Monika, dr

czwartek 15:15-16:45

316

mjgracka@uw.edu.pl

Grzybowska Marzena, mgr

poniedz. 17.00-17.30 
(po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową)

314

m.jaloza@uw.edu.pl

Grzybowski Jerzy, dr hab.

środa 11:00-12:00

316

jgrzybowski@uw.edu.pl

Janchuk Elena, dr

wtorek 12:00-13:30

314

e.janchuk@uw.edu.pl
elena77@o2.pl

Karwowska Katarzyna, dr

wtorek 13:30-14:30

320

k.j.karwowska@uw.edu.pl

Kopyść Anna, mgr

Po ustaleniu drogą mailową

314

annakopysc@gmail.com

Korzeniowska-Bihun Anna, dr

wtorek 
12.00-13.30

320

anna.korzeniowska@uw.edu.pl

Kozłowska Joanna, dr

środa 11:00-12:00

316

jm.kozlowska@uw.edu.pl

Koźbiał Jan, dr hab. prof. UW

wtorek 11:00-12:00

220

jkozbiał@uw.edu.pl

Kramar Rostysław, dr

czwartek 9:00-10:00

320

rostyslav.kramar@uw.edu.pl

Kramar Ruslana, mgr

wtorek 
12:00-13:00

320

ruth.kramar@gmail.com

Krycka-Michnowska Iwona, dr hab.

wtorek 
12:00-13:30

316

iekrycka@uw.edu.pl

Lambeinová Ludmila, mgr

wtoek 12:00-13:30po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym

316

 ludmila.lamb@seznam.cz

l.lambeinova@student.uw.edu.pl

Lesicka Olga, dr

wtorek 12:00-13:30

314

o.lesicka@uw.edu.pl

Moskwin Andriej, dr hab.

Urlop naukowy na rok akademicki 2016/17

314

amoskwin@uw.edu.pl

Niemojewski Marcin, dr

poniedziałek
12:30-13:30

316

 

pasaka@poczta.onet.pl

Pilipaviciute-Gugała Regina, mgr

Urlop na rok akademicki 2016/17

314

r.pilipaviciute@uw.edu.pl

Szlachta-Misztal Justyna, dr

środa 13:45-15:15

320

j.szlachta-misztal@uw.edu.pl

Szwed Wiaczesław, prof. zw. dr hab.

wtorek 14:00-15:30

316

v.shved@uw.edu.pl

Wirpsza Aleksander, Prof. zw. dr hab.

wtorek 12:00-13:00

316

szaruga@warszawa.home.pl