TRZECIE SPOTKANIE INICJATYWY "STUDENCI LINGWISTYKI STOSOWANEJ NA RYNKU PRACY" – ŚRODA, 14 MARCA 2018 R. GODZ. 13:45 (SALA 306)

W najbliższą środę, 14 marca 2018 r., Wydział Lingwistyki Stosowanej odwiedzi dwoje gości.

Pan Profesor Artur Kubacki, doświadczony tłumacz przysięgły, opowie o realiach swojej pracy, organizacji własnego biura tłumaczeniowego oraz najważniejszych kwestiach związanych z polskojęzycznymi oraz niemieckojęzycznymi tekstami prawniczymi.

Pani Anna Sowińska-Szejba z polskiego biura Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) przedstawi oferowane przez tę organizację stypendia na pobyty studyjne, wakacyjne szkoły języka niemieckiego na niemieckich uczelniach oraz na podróże po Niemczech dla grup studenckich.

Spotkanie odbędzie się 14 marca 2018 r. o godzinie 13:45 w sali 306.

Serdecznie zapraszamy!