„Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”

W ramach „Programu Indywidualizacji Kształcenia" zostanie przeprowadzona II i III edycja kursu pt. „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie" na Uniwersytecie Warszawskim. Na kursie zostaną poruszone takie tematy, jak: skuteczna popularyzacja badań naukowych w Internecie, tworzenie stron internetowych i grafiki, budowanie społeczności oraz tworzenie własnych produktów internetowych.

Druga edycja kursu odbędzie się w dniach 16.11, 23.11 oraz 7.12, natomiast trzecia edycja w dniach 10.01, 18.01 oraz 25.01 od 14:00-17:00 w sali 106A na Szturmowej 4. Kurs przeznaczony jest dla studentów, doktorantów oraz wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego. Można być uczestnikiem tylko jednej edycji kursu. Ze względu na ograniczoność miejsc decyduje kolejność zgłoszeń (na e-maila: anna.m.jedrzejczyk@student.uw.edu.pl).

Kurs prowadzi mgr Anna Jędrzejczyk (doktorantka UW, blogerka, autorka książek pt. „Znasz angielski? Poznaj niemiecki! Kompendium językowo-kulturowe" oraz „Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch" wydawnictwa Poltext).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: sztukautoprezentacji.wordpress.com.