SEKCJA NIEMIECKA

Kierownik
Prof. UW dr hab. Silvia Bonacchi – pok. 537, s.bonacchi@uw.edu.pl


Koordynatorzy - studia stacjonarne

Koordynator obsady zajęć
Prof. UW dr hab. Silvia Bonacchi – pok. 537, s.bonacchi@uw.edu.pl

Koordynator zajęć lingwistycznych i kulturowo-literackich
Prof. UW dr hab. Silvia Bonacchi – pok. 537, s.bonacchi@uw.edu.pl

Koordynator dydaktyki języka niemieckiego
mgr Anna Chałabiś – pok. 511, a.chalabis@uw.edu.pl

Koordynator dydaktyki translacji
dr hab. Boris Schwencke – pok. 511, b.schwencke@uw.edu.pl

 

Koordynatorzy - studia zaoczne

Koordynator
dr hab. Magdalena Olpińska-Szkiełko - pok. 537, zaoczne.iksi@uw.edu.pl

SEKCJA ANGIELSKA

Kierownik
dr hab. Krzysztof Fordoński – pok. 535, k.fordonski@uw.edu.pl

Koordynatorzy - studia stacjonarne

Koordynatorzy obsady zajęć  
mgr Sebastian Dudek – pok. 513, s.dudek@uw.edu.p 
mgr Wojciech Drajerczak - pok. 523, w.drajerczak@uw.edu.pl

 

Koordynator zajęć lingwistycznych


Koordynator dydaktyki języka angielskiego
dr Monika Konert-Panek – pok. 523, m.konert@uw.edu.pl
mgr Edyta Maciejak – pok. 510, edyta.maciejak@uw.edu.pl
dr Michał Wilczewski (dot. III r.) - pok. 512, m.wilczewski@uw.edu.pl


Koordynator dydaktyki translacji pisemnej
dr Monika Bałaga-Rubaj – pok.523, mbalaga@uw.edu.pl

Koordynator dydaktyki translacji ustnej
dr Mieczysław Nasiadka – pok. 513, m.nasiadka@uw.edu.pl

Koordynator zajęć kulturowo-literackich
dr hab. Krzysztof Fordoński – pok. 535, k.fordonski@uw.edu.pl

 

Koordynatorzy - studia zaoczne

Koordynator dydaktyki translacji pisemnej
mgr Wojciech Drajerczak - pok. 523, w.drajerczak@uw.edu.pl

Koordynator zajęć lingwistycznych
mgr Wojciech Drajerczak - pok. 523, w.drajerczak@uw.edu.pl

Koordynator zajęć kulturowo-literackich
mgr Wojciech Drajerczak - pok. 523, w.drajerczak@uw.edu.pl

 

SEKCJA ROSYJSKA

Kierownik
dr Agnieszka Andrychowicz-Trojanowska – pok. 526, a.andrychowicz@uw.edu.pl

Koordynatorzy - studia stacjonarne

Koordynator obsady zajęć, zajęć lingwistycznych i dydaktyki translacji ustnej
doc. dr Adam Marchwiński – pok. 538, a.marchwinski@uw.edu.pl 

Koordynator dydaktyki języka rosyjskiego i zajęć kulturowo-literackich
dr Włodzimierz Majewski – pok. 538, w.majewski@uw.edu.pl

Koordynator dydaktyki translacji pisemnej
dr Łukasz Karpiński – pok. 513, lukasz.karpinski@uw.edu.pl

Koordynatorzy - studia zaoczne

Koordynator zajęć lingwistycznych i dydaktyki translacji ustnej


Koordynator dydaktyki translacji pisemnej
dr Łukasz Karpiński – pok. 513, lukasz.karpinski@uw.edu.pl

 

SEKCJA WŁOSKA

Kierownik
dr Dario Prola – pok. 528, darioprola@uw.edu.pl (nieobecny do VI 2018)
(p.o. kierownika dr Piotr Podemski – pok. 528, p.podemski@uw.edu.pl)

Koordynatorzy zajęć studia I stopnia
I rok mgr Ewelina Walendziak-Genco pok. 518, ewelina.walendziak@uw.edu.pl
II rok dr Giulia Cilloni-Gaździńska pok. 518, giuliacilloni@uw.edu.pl
III rok
dr Maciej Durkiewicz pok. 518, m.durkiewicz@uw.edu.pl

Naczelny koordynator zajęć PNJW na studiach I stopnia
dr Maciej Durkiewicz pok. 518, m.durkiewicz@uw.edu.pl

Koordynator zajęć studia II stopnia 
dr Dominika Michalak pok. 518, da.michalak@uw.edu.pl

Koordynator ds. kontaktów z Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową
mgr Dorota Kozakiewicz pok. 518, d.kozakiewicz@uw.edu.pl