KONSULTACJE PracowniKÓW naukowYCH i dydaktycznYCH iksi

semestr LETNI 2019/2020

WYKŁADOWCA TERMIN POKÓJ E-MAIL
dr hab. Justyna Alnajjar zwolnienie lekarskie 529 justyna.alnajjar@uw.edu.pl
dr hab. Agnieszka Andrychowicz-Trojanowska wtorek, 11:45-12:45 526 a.andrychowicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21:00 dnia poprzedzającego
dr Anna Bajerowska urlop naukowy 510 a.b.bajerowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 20.00 dnia poprzedzającego
dr Ilona Banasiak czwartek, 13:30-15:00 512 e.banasiak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Monika Bałaga-Rubaj poniedziałek, 17:00-18:00 523 mbalaga@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Małgorzata Jabłońska (Berezowska) środa, 09:00-10:00 518 malgorzata.jablonska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Agnieszka Błaszczak poniedziałek, 9:15-10:15 523 a.blaszczak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. ucz. dr hab. Silvia Bonacchi

dyżur zdalny:

wtorek 12.00-13.00

sroda 12.00-13.00


(z wyłączeniem terminów posiedzeń Rady Wydziału)

525 s.bonacchi@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje -udostepniono link do GMeeta
dr Anna Bonek wtorek, 12:30-13:30 511 anna.bonek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21.00 dnia poprzedzającego
dr hab. Anna Borowska wtorek, 15:00-16:00 534 a.borowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Urszula Burda poniedziałek, 13.30-14:30 510 uburda@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Maria Castelas (Nikishina) piątek, 13.30-15.30 538 m.castelas@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Anna Chałabiś-Nogalska zwolnienie lekarskie 511 a.chalabis@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Giulia Cilloni-Gaździńska urlop 528 giuliacilloni@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Alasdair Cullen poniedziałek, 12:30-13:30 535 a.cullen@uw.edu.pl
dr Agnieszka Dickel czwartek 12.30-13.30 512 a.dickel@uw.edu.pl
mgr Wojciech Drajerczak piątek, 9:00-10:00 523 w.drajerczak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Sebastian Dudek poniedziałek, 12:00-13:30 523 s.dudek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Maciej Durkiewicz środa, 13:45-15:15 528 m.durkiewicz@uw.edu.pl
prof. ucz. dr hab. Adam Elbanowski wtorek, 12:00-13:00 534 akelbanowski@uw.edu.pl
dr hab. Krzysztof Fordoński środa, 15:15-16:15 535 k.fordonski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Mariusz Górnicz wtorki 12.00-13.30 513 mgornicz@uw.edu.pl
obowiązują zapisy bezpośrednie lub przez e-mail
dr Iwona Jacewicz środa, 12:00-13:00 512 i.jacewicz@uw.edu.pl                       
mailowe zapisy na konsultacje
prof. ucz. dr hab. Elżbieta Jamrozik czwartek, 12:00-13:00 517 e.jamrozik@uw.edu.pl
dr Wanda Józwikowska wtorek, 11:00-12:00 523 wz.jozwikowska@uw.edu.pl
(mailowe zapisy na konsultacje)
dr hab. Marta Kaliska wtorek, 11:00-12:00  529 m.kaliska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Łukasz Karpiński wtorek, 13:45-15.15 531 lukasz.karpinski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Agata Kłodecka czwartek, 12:30-13:30 518 aklodecka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Monika Konert-Panek środa, 12:00-13:00 523 m.konert@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Małgorzata Kornacka piątek, 12.00-13.30 538 m.kornacka@uw.edu.pl
mgr Kamilla Kosewska poniedziałek, 10:15-11:45 514 kkosewska@uw.edu.pl
inne terminy do uzgodnienia mailowo
dr Dorota Kozakiewicz-Kłosowska wtorek, 10.00-11.00 518 d.kozakiewicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na dyżur
mgr Dominik Kudła wtorek, 10:15-11:15 510 dominik_kudla@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do godz. 21:00 dnia poprzedzającego
dr hab. Magdalena Latkowska urlop naukowy 537 m.latkowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Aleksandra Leoncewicz wtorek, 11:00-12:00 518 a.leoncewicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Dominika Lipszyc (Michalak) czwartek, 12:45-13:45 518 d.lipszyc@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Marcin Łączek urlop naukowy 526 m.laczek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Ludmiła Łucewicz poniedzialek, 17:00-18:00 531 l.lutevici@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Tomasz Łysak urlop naukowy 535 tlysak@uw.edu.pl
mgr Edyta Maciejak piątek, 7:30 -8:30 510 edyta.maciejak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Marta Małachowicz
wtorek, 11:00-12:00
czwartek, 11:00-12:00
515 m.malachowicz@uw.edu.pl
mgr Jadwiga Marczyk piątek, 12:00-13:30 524 jmarczyk@uw.edu.pl
mgr Mariusz Mela poniedziałek, 10:15-11:15 511 m.mela@uw.edu.pl
mgr Marcin Możdżonek piątek, 09:00-10:00 513 marcin.mozdzonek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do piątku poprzedzającego dyżur
dr Mieczysław Nasiadka

czwartek, 14:15 - 15:15

513 m.nasiadka@uw.edu.pl
mailowe zapisy do godziny 20:00 dnia poprzedzającego konsultacje
prof. ucz. dr hab. Magdalena Olpińska-Szkiełko wtorek, 10:30-13:30 (z wyłączeniem terminow posiedzeń Rady Wydziału, zebrań pracowniczych, posioedzeń Komisji RW)
czwartek, 10:30-12:00
soboty zjazdowe, 10:30-12:00, (dla studentów studiów niestacjonarnych)
310 m.olpinska@uw.edu.pl
dr hab. Joanna Osiejewicz środa, 15:30-16:20 537 j.osiejewicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Joanna Otocka poniedziałek, 10:15-11:30 524 j.otocka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Grzegorz Pawłowski wtorek, 13:45-15:00 533 g.pawlowski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Prof. dr hab. Olena Petrashchuk poniedziałek, 10:30-11:30 534 o.petrashchuk@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Matteo Piccin środa, 14:00-15:30 518 m.piccin@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Aleksandra Piekarniak poniedziałek, 11:00-12:00 518 a.piekarniak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Janina Pietraszkiewicz wtorek, 13:30-14.30 513 j.pietraszkie2@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 20.00 dnia poprzedzajacego
dr Joanna Piotrowska środa, 15:30-17:00 538 j.piotrowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Elżbieta Plewa poniedziałek 10:15-11:15 510 e.plewa@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Monika Płużyczka wtorek, 11:00-12:00 530 mpluzyczka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Piotr Podemski wtorek, 12.30-13.30 528 p.podemski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Dario Prola wtorek, 09:10-10:10 528 darioprola@uw.edu.pl
dr Piotr Romanowski wtorek, 11:00-12:00 512 p.romanowski@uw.edu.pl
dr Karolina Rosales Miranda (Iwan) czwartek, 10:15-11:45 524 kp.iwan@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Boris Schwencke wtorek. 12.00-13.00 537 b.schwencke@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Patrycja Spytek piątek, 9:00-10:00 513 p.spytek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Weronika Szemińska środa, 14:15-15:15 513 w.szeminska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Paweł Szerszeń wtorek, 11:45-12:45 529 pszerszen@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Alicja Sztuk czwartek, 12:00-13:30 510 alicja.sztuk@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 20:00 dnia poprzedzającego
dr Małgorzata Trzeciak-Cygan urlop 518 m.trzeciak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Anna Tylusińska-Kowalska wtorek, 11:45-12:45 (z wyłączeniem terminow posiedzeń Rady Wydziału) 309 atylusinska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Reinhold Utri wtorek, 13.30-14.30 511 r.utri@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Ewelina Walendziak-Genco poniedziałek, 11:45-12:45 518 ewelina.walendziak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Orhan Wasilewski czwartek, 11.00-12.00 535 o.wasilewski@uw.edu.pl
dr Michał Wilczewski urlop naukowy 512 m.wilczewski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Karolina Wolff

środa, 12:00-13:00

Office Hours: Wednesday 12:00 - 13:00, room 514

 
514

k.wolff@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Please remeber that the office hours are by e-mail appointment only
mgr Anna Zagórska czwartek, 15.15-16.15 518

anna.zagorska@uw.edu.pl mailowe zapisy na konsultacje

dr Ewa Zwierzchoń-Grabowska czwartek, 13:30-14:30 511 e.zwierzchon@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Ewa Żebrowska wtorek, 10.00-11.00 533 zebrowska.ewa@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Magda Żelazowska-Sobczyk wtorek, 13:30-14:30 538 magda.zelazowska@uw.edu.pl
obowiązują zapisy mailowe do godz. 21.00 dnia poprzedniego