KONSULTACJE PracowniKÓW naukowYCH i dydaktycznYCH iksi

semestr LETNI 2018/2019

WYKŁADOWCA TERMIN POKÓJ E-MAIL
dr hab. Justyna Alnajjar urlop 529 justyna.alnajjar@uw.edu.pl
dr hab. Agnieszka Andrychowicz-Trojanowska wtorek 10.00-11.00 526 a.andrychowicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21:00 dnia poprzedzającego
dr Anna Bajerowska wtorek 11.00-12.00 510 a.b.bajerowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 20.00 dnia poprzedzającego
dr Ilona Banasiak czwartek 9.15-10.15 512 e.banasiak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Monika Bałaga-Rubaj poniedziałek 13.30-14.30 523 mbalaga@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Małgorzata Berezowska wtorek 12.00-13.00 528 malgorzata.berezowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Agnieszka Błaszczak poniedziałek 13.30 - 14.30 523 a.blaszczak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Prof. UW dr hab. Silvia Bonacchi wtorek 12:00-15:00
(z wyłączeniem terminów posiedzeń Rady Wydziału)
 
525 s.bonacchi@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Anna Bonek urlop 511 anna.bonek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21.00 dnia poprzedzającego
dr hab. Anna Borowska czwartek 11.00-12.00 534 a.borowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Urszula Burda wtorek 11.00 510 uburda@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Maria Castelas piątek 11.00-12.00 538 m.nikishina@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Anna Chałabiś wtorek 11.45-12.45 511 a.chalabis@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Giulia Cilloni-Gaździńska   528 giuliacilloni@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Alasdair Cullen środa 11.45-12.45 535 a.cullen@uw.edu.pl
dr Agnieszka Dickel czwartek 13.30-14.30 512 a.dickel@uw.edu.pl
mgr Wojciech Drajerczak piątek 9.00-10.00 523 w.drajerczak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Sebastian Dudek wtorek 17.00-18.00 513 s.dudek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Maciej Durkiewicz poniedziałek 10.15-11.45 528 m.durkiewicz@uw.edu.pl
prof. UW dr hab. Adam Elbanowski wtorek 14.15-15.15 534 akelbanowski@uw.edu.pl
dr hab. Krzysztof Fordoński środa 15.15-16.15 535 k.fordonski@uw.edu.pl
dr Mariusz Górnicz wtorek 12.00-13.30 513 mgornicz@uw.edu.pl
dr Iwona Jacewicz środa 11.00-12.00 512 i.jacewicz@uw.edu.pl                       
mailowe zapisy na konsultacje
prof. UW dr hab. Elżbieta Jamrozik czwartek 12.30-13.30 517 e.jamrozik@uw.edu.pl
dr Wanda Józwikowska wtorek 10.45-11.45 514 wz.jozwikowska@uw.edu.pl
(mailowe zapisy na konsultacje)
dr hab. Marta Kaliska wtorek 14.00-15.00  529 m.kaliska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Łukasz Karpiński wtorek 12.00-13.00 531 lukasz.karpinski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Agata Kłodecka piątek 12.00-13.00 518 aklodecka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Monika Konert-Panek wtorek 17.00-18.00 523 m.konert@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Małgorzata Kornacka czwartek 12.00-13.30 538 m.kornacka@uw.edu.pl
mgr Kamilla Kosewska piątek 10.15-11.15 524 kkosewska@uw.edu.pl
inne terminy do uzgodnienia mailowo
mgr Dorota Kozakiewicz urlop 518 d.kozakiewicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na dyżur
mgr Dominik Kudła czwartek 12.30-13.30 510 dominik_kudla@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do godz. 21:00 dnia poprzedzającego
dr hab. Magdalena Latkowska wtorek 12.00-13.00 537 m.latkowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Aleksandra Leoncewicz wtorek 11.00 - 12.00 518 a.leoncewicz@uw.edu.pl
(mailowe zapisy na konsultacje)
dr Marcin Łączek urlop naukowy 526 m.laczek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Ludmiła Łucewicz wtorek 14.00-15.00 531 l.lutevici@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Tomasz Łysak wtorek 12.00-13.00 535 tlysak@uw.edu.pl
mgr Edyta Maciejak piątek 7.30-8.30 510 edyta.maciejak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Marta Małachowicz
wtorek 11.00 - 12.00
środa 12:30 - 13:30
515 m.malachowicz@uw.edu.pl
 
dr Adam Marchwiński poniedziałek 12.30-13.30 538 a.marchwinski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Jadwiga Marczyk poniedziałek 9.00 - 10.00 524 jmarczyk@uw.edu.pl
mgr Mariusz Mela wtorek 13.45-15.15 511 m.mela@uw.edu.pl
dr Dominika Michalak wtorek 12.00-13.00 518 da.michalak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Marcin Możdżonek poniedziałek 12.00-13.00 528 marcin.mozdzonek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do piątku poprzedzającego dyżur
dr Mieczysław Nasiadka wtorek, 12.30-13.30 513 m.nasiadka@uw.edu.pl
po uzgodnieniu mailowym
dr hab. Magdalena Olpińska-Szkiełko poniedziałek 12:00-13:30
wtorek 12:00-13:30 (z wyłączeniem terminow posiedzeń Rady Wydziału, zebrań pracowniczych, posioedzeń Komisji RW)
czwartek 10:15-11:45
310 m.olpinska@uw.edu.pl
dr hab. Joanna Osiejewicz środa 12.40-13.40 511 j.osiejewicz@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Joanna Otocka poniedziałek 14.00-15.00 524 j.otocka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Grzegorz Pawłowski urlop naukowy 533 g.pawlowski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Prof. dr hab. Olena Petrashchuk poniedziałek 12.30-13.30 534 o.petrashchuk@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Matteo Piccin wtorek 13.30-14.30 518 m.piccin@uw.edu.pl
(mailowe zapisy na konsultacje)
dr Janina Pietraszkiewicz czwartek, 12.00-13.00 513 j.pietraszkie2@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 20.00 dnia poprzedzajacego
dr Joanna Piotrowska urlop naukowy 538 j.piotrowska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Elżbieta Plewa piątek 13.30-14.30 510 e.plewa@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Monika Płużyczka wtorek 12.00-13.00 530 mpluzyczka@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Piotr Podemski wtorek 12.00-13.00 528 p.podemski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Dario Prola środa 10.00-11.00 528 darioprola@uw.edu.pl
dr Piotr Romanowski poniedziałek 10.00-11.00 512 p.romanowski@uw.edu.pl
dr Karolina Rosales Miranda środa 15.30-16.30 405 kp.iwan@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Boris Schwencke wtorek 12.00-13.00 537 b.schwencke@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Patrycja Spytek piątek 13.30-14.30 106a p.spytek@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Weronika Szemińska wtorek 12.00-13.00 513 w.szeminska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr hab. Paweł Szerszeń wtorek 11.45-12.45 529 pszerszen@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Alicja Sztuk środa 12.00-13.00 510 alicja.sztuk@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje do g. 21:00 dnia poprzedzającego
dr Małgorzata Trzeciak-Cygan urlop 518 m.trzeciak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Anna Tylusińska-Kowalska wtorek 11.45 - 12.45 309 atylusinska@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Reinhold Utri wtorek 12.45-13.45 511 r.utri@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Ewelina Walendziak-Genco wtorek 10.00-11.00 518 ewelina.walendziak@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
dr Orhan Wasilewski czwartek 12.45-13.45 535 o.wasilewski@uw.edu.pl
dr Michał Wilczewski poniedziałek 17.00-18.00 512 m.wilczewski@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
mgr Karolina Wolff

Tuesday 14.00 - 15.00 (for Erasmus+ Incoming Students)

wtorek 14.00 - 15.00

 
514

k.wolff@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
Please remeber that the office hours are by e-mail appointment only
dr Ewa Zwierzchoń-Grabowska piątek 12.00-13.00 511 e.zwierzchon@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje
prof. dr hab. Ewa Żebrowska wtorek 11.45-12.30 533 zebrowska.ewa@uw.edu.pl
mailowe zapisy na konsultacje

 

KONSULTACJE Współpracowników iksi

semestr zimowy 2018/2019

dr Magda Żelazowska-Sobczyk (magda.zelazowska@uw.edu.pl): czwartek 13:45 14:30 (obowiązują zapisy mailowe do godz. 21.00 dnia poprzedniego). Sala do ustalenia po kontakcie mailowym