Web Content Display Web Content Display

 

 


  Zapraszamy na nową witrynę
Działu Wsparcia Infromatycznego
http://dwi.it.uw.edu.pl/ 

 

 

 

ZAKUPY LICENCJI

Microsoft     Adobe      Corel      ABBYY      Kaspersky      ESET       Pozostałe oprogramowanie

 

Formularze zawierają ceny aktualnej oferty 2018/2019
W formularzu podstawą opisu kol. 7: "rodzaj odliczenia VAT" jest "Komunikat Kwestora nr 1/2016 z dnia 30 marca 2016 roku w sprawie zmian w zakresie odliczenia podatku VAT obowiazujących od 1 stycznia 2016 roku.
  • Pracownicy Administracji Centralnej mogą konsultować się w spr. wyboru opcji w kol. 7 - "rodzaj odliczenia VAT" z P. Joanną Posiadała z Kwestury tel. w. 23 270. Pozostali pracownicy konsultują się z pełnomocnikami kwestora swoich jednostek. Błędnie wypełnione formularze będą zwracane do jednostek zlecających przez Kancelarię Ogólną. Harmonogram zamówień zbiorczych.
Dla komputerów Administracji Centralnej rekomendowanym przez DSI programem antywirusowym jest ESET Endpoint Security Suite. Będzie on zarządzany centralnie z serwera.
Ceny uzyskne w przetargu nr DZP-361-28/2018/I-V na dostawy typowego oprogramowania 2018/2019 obowiązują do 30 kwietnia 2019 roku.

Uwaga!

  • Wymagane podpisy osób uprawnionych do akceptacji zakupu: tzw. Tabela akceptacji
    Formularze zakupu licencji mogą być akceptowane (podpisywane) przez osoby upoważnione przez JMR - kopię ważnego upoważnienia należy dostarczyć z Zapotrzebowaniem do DWI. (Przed złożeniem Zapotrzebowania należy zweryfikować ważność upoważnienia i wysokość zobowiązania.)
  • Pytania dot. formularza prosimy kierować do DWI na adres: licencje@adm.uw.edu.pl
Więcej informacji udostępniamy po zalogowaniu (w prawym górnym rogu strony) przez konto CAS.

Web Content Display Web Content Display

You do not have the roles required to access this portlet.