Aktualności Aktualności

Podsumowanie konferencji "Doktoraty dla Mazowsza II"

21 marca odbyła się druga konferencja prezentująca prace Laureatów programu stypendialno-szkoleniowego „Doktoraty dla Mazowsza II”. Jednocześnie było to spotkanie podsumowujące kończący się projekt. W pierwszej części organizatorzy zaprezentowali więc osiągnięte cele, a zaproszeni goście przedstawili perspektywy Uniwersytetu związane z transferem wiedzy.

Otwieramy nabór doktorantów UW do e-kursu "Wprowadzenie do analizy danych"

Doktorancie, doktorantko Uniwersytetu Warszawskiego! Prowadzisz badania, ale uważasz, że przydałaby Ci się dodatkowa wiedza na temat analizy zebranych danych? Umiesz już analizować, ale chcesz dowiedzieć się więcej? Jeśli tak, Warszawska Szkoła Analizy Danych jest dla Ciebie.

Szczegółowe informacje na stronie www.wsad.uw.edu.pl

Możliwe problemy w dostępie do platform (22.03.2014 r.)!

W dniu 22.03.2014 r. w godzinach 10:00 – 18:00 przeprowadzone zostaną prace konserwacyjne instalacji elektrycznej w budynku d. CIUW na Kampusie Centralnym UW. W tym czasie mogą występować przerwy w...

KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA PROJEKT „DOKTORATY DLA MAZOWSZA II”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji dedykowanej kończącemu się niebawem projektowi „Doktoraty dla Mazowsza II”. Wydarzenie to będzie okazją do podsumowania trwającego już ponad dwa lata projektu, wymiany opinii i doświadczeń przedstawicieli nauki oraz biznesu. Podczas konferencji Laureaci programu stypendialnego opowiedzą o swoich badaniach, które w przyszłości mają szanse na praktyczne wdrożenie w gospodarce Mazowsza.