Aktualności Aktualności

Szkoła Letnia ruszyła!

Długo wyczekiwana Szkoła Letnia została zainaugurowana 21.07.2014 wykładem prof. Warrena Thorngate'a z Carleton University. W Szkole Letniej uczestniczy 120 osób - są to doktoranci...

Warszawska Szkoła Analizy Danych - rekrutacja do ścieżki otwartej w Szkole Letniej

Warszawska Szkoła Analizy Danych jest wspólnym projektem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Interuniversity Center for Social Science Theory and Methodology (Holandia). Przeznaczony jest dla osób zainteresowanych rozwijaniem umiejętności z zakresu analizy danych, w szczególności doktorantów i pracowników sektora B+R. W ramach projektu zorganizowana zostanie Szkoła Letnia, która odbędzie się w dniach 21.07–02.08.2014 w podwarszawskim ośrodku konferencyjnym. W dniu 4 czerwca 2014 otwieramy rekrutację na ścieżkę otwartą w Szkole Letniej. Rekrutacja będzie otwarta do 16 czerwca do godziny 23:55.

Podsumowanie konferencji "Doktoraty dla Mazowsza II"

21 marca odbyła się druga konferencja prezentująca prace Laureatów programu stypendialno-szkoleniowego „Doktoraty dla Mazowsza II”. Jednocześnie było to spotkanie podsumowujące kończący się projekt. W pierwszej części organizatorzy zaprezentowali więc osiągnięte cele, a zaproszeni goście przedstawili perspektywy Uniwersytetu związane z transferem wiedzy.

Otwieramy nabór doktorantów UW do e-kursu "Wprowadzenie do analizy danych"

Doktorancie, doktorantko Uniwersytetu Warszawskiego! Prowadzisz badania, ale uważasz, że przydałaby Ci się dodatkowa wiedza na temat analizy zebranych danych? Umiesz już analizować, ale chcesz dowiedzieć się więcej? Jeśli tak, Warszawska Szkoła Analizy Danych jest dla Ciebie.

Szczegółowe informacje na stronie www.wsad.uw.edu.pl