Aktualności Aktualności

Warszawska Szkoła Analizy Danych

Szkoła Letnia 2014 dobiegła końca. Dziękujemy uczestnikom, wykładowcom oraz tutorom za ogromne zaangażowanie :)

Szkoła Letnia ruszyła!

Długo wyczekiwana Szkoła Letnia została zainaugurowana 21.07.2014 wykładem prof. Warrena Thorngate'a z Carleton University. W Szkole Letniej uczestniczy 120 osób - są to doktoranci...

Warszawska Szkoła Analizy Danych - rekrutacja do ścieżki otwartej w Szkole Letniej

Warszawska Szkoła Analizy Danych jest wspólnym projektem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Interuniversity Center for Social Science Theory and Methodology (Holandia). Przeznaczony jest dla osób zainteresowanych rozwijaniem umiejętności z zakresu analizy danych, w szczególności doktorantów i pracowników sektora B+R. W ramach projektu zorganizowana zostanie Szkoła Letnia, która odbędzie się w dniach 21.07–02.08.2014 w podwarszawskim ośrodku konferencyjnym. W dniu 4 czerwca 2014 otwieramy rekrutację na ścieżkę otwartą w Szkole Letniej. Rekrutacja będzie otwarta do 16 czerwca do godziny 23:55.

Podsumowanie konferencji "Doktoraty dla Mazowsza II"

21 marca odbyła się druga konferencja prezentująca prace Laureatów programu stypendialno-szkoleniowego „Doktoraty dla Mazowsza II”. Jednocześnie było to spotkanie podsumowujące kończący się projekt. W pierwszej części organizatorzy zaprezentowali więc osiągnięte cele, a zaproszeni goście przedstawili perspektywy Uniwersytetu związane z transferem wiedzy.