Zachowaj w sobie energię letnich, ciepłych dni. 
      Naucz się jak rozbudzić własną kreatywność.

 

1. Wpierw porozmawiamy trochę czym dla Was jest kreatywność. Podzielimy się wzajemnie własnymi doświadczeniami; co nam pomaga być kreatywnym a co przeszkadza; czy wykorzystujemy kreatywność w codziennym życiu i czy jest ona nam do czegokolwiek potrzebna? Na te i wiele innych pytań będziemy szukali odpowiedzi. Będziemy posługiwali się własną wyobraźnią i ekspresją. Będziemy tworzyli, bawili się kształtem i kolorem. Pomogą nam w tym nie tylko nasze mózgi ale także ciała. Postaramy się wykorzystać ten letni dzień jak najlepiej w atmosferze odprężenia i kreatywnego działania.

2. Warsztat zostanie podzielony na trzy części:

  1. wpierw zapoznamy się - krótkie ćwiczenia rozgrzewkowe na integrację
  2. porozmawiamy o kreatywności i o tym jak ją można rozumieć
  3. będziemy tworzyć prace, indywidualnie lub w zespołach (to też zależy od ilości uczestników). Pracom towarzyszyć będzie oprawa muzyczna.
  4. prace będą następnie złączane, tworząc całość, następnie wspólnie będziemy uczestnicy będą się dzielić refleksjami i wrażeniami z pracy.

 

Termin: 20 lipca 2017, godz. 13.00 - 16.30

Prowadzący:  Dominika Nowakowska, z wykształcenia kulturoznawca i arteterapeuta tuż przed obroną dyplomu z psychologii. Z zamiłowania amatorka sztuki, która w wolnych chwilach lubi malować obrazy olejne i akwarelowe. Odbyła staże i praktyki kliniczne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Centrum Psychoterapii szpitala na Nowowiejskiej oraz w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Pracowała w ośrodkach wsparcia i warsztatach terapii zajęciowej. Obecnie skupia się na pracy warsztatowej i konsultacyjnej zarówno indywidualnej jak i grupowej.

 

Zapisy www.goo.gl/RPv2vL