Poznaj współpracujących z nami wolontariuszy:

>> WOLONTARIUSZE -  DORADCY/COACHE

>> WOLONTARIUSZE -  TRENERZY

WOLONTARIUSZE - DORADCY/ COACHE 

    Jeżeli chcesz współpracować z nami jako wolontariusz-doradca / coach kariery,   prześlij swoje CV. Umówimy się na spotkanie  w celu omówienia warunków współpracy.

--------------------------------------------------------------------------

Aktualnie współpracują z Biurem Karier UW: 

Elżbieta Watemborska 

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnościami Psychoterapia oraz Psychologia Organizacji i Pracy. Od października 2016 studentka studiów podyplomowych w zakresie job coachingu i doradztwa zawodowego. Jej pasją jest praca z człowiekiem, diagnozowanie i rozwijanie  potencjału oraz wspomaganie w rozwoju. Od około trzech lat pracuje zawodowo w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, m.in. w rekrutacji i selekcji w różnych branżach (FMCG, IT, consulting, instytucje kultury).

 

Olga Kożuchowska,
doradca zawodowy. Absolwentka polityki społecznej UW oraz doradztwa zawodowego i zarządzania kompetencjami SGH. Na co dzień pracuje w Stowarzyszeniu Trenerów Organizacji Pozarządowych, gdzie prowadzi rekrutacje oraz koordynuje projekty edukacyjne. Prowadzi konsultacje indywidualne w duchu metody edukacyjnej.

Joanna Jasińska,  coach kariery.
W Biurze Karier UW doradza studentom zagranicznym i polskim w planowaniu kariery zawodowej oraz konsultuje dokumenty aplikacyjne; z wykształcenia socjolog, anglistka i muzyk; wykładowca wydziału anglistyki, doktorantka Instytutu Studiów Społecznych UW, liderka zespołu Pinakoteka (
www.pinakoteka.info), z którym koncertuje.   

 

Ewa Kujawa
Coach ICC, doradca personalny i biznesowy. Fascynuje Ją  Człowiek jako istota o nieograniczonych możliwościach.  Interesuje się wszystkim co jest związane z rozwojem osobistym i szeroko rozumianą zmianą. Jej misją jest wspieranie ludzi w realizacji ich celów i marzeń.

 

Anna Witkiewicz
coach kariery. Z wykształcenia filolog polski, z pasji coach. Absolwentka UAM w Poznaniu i SWPS w Warszawie. Prowadzi coaching indywidualny oraz warsztaty mające na celu określenie kompetencji zawodowych, rozwój pasji i talentów. Pracuje z osobami chcącymi świadomie kierować swoją karierą, przygotowującymi się do zmiany pracy oraz stojącymi przed pierwszymi ważnymi wyborami zawodowymi.

--------------------------------------------------------------

Zapraszamy do współpracy!

Będziesz mieć okazję do dzielenia się doświadczeniem, doskonalenia warsztatu, nawiązywania cennych kontaktów, działania w środkowisku stawiającym wymagania i wyzwania!