W A R S Z T A T Y

POLECAMY WARSZTAT FIRMY PHILIPS:

eCommerce. Jak przejść przez świat digitalowej rewolucji i którą ścieżkę wybrać?

 

Kiedy: 16-04-2019 (wtorek), godz. 12:30       Lokalizacja: Al. Jerozolimskie 195B, Warszawa (biuro Philipsa)

Plan działania:

12:30 – 12:50   Poznajmy się! Dzielimy się na 3-5 osobowe zespoły, które będą wspólnie pracować nad osiągnięciem celu gry. Przygotujcie na ten czas wszystkie zasoby kreatywnego myślenia!

12:50- 13:30   Podsumowanie gry i krótki wstęp merytoryczny do praktycznej części warsztatów. Poznacie tajniki świata digitalowej rewolucji. Gdzieś w międzczasie znajdziemy czas na lunch, także nie martwcie się, nie będziecie pracować głodni!

13:30   Startujemy z praktycznymi warsztatami! W grupach będziecie pracować nad kartą zaproponowanego przez nas produktu. Trzy tury pracy zespołowej, przerywane krótkimi przerwami i konsultacjami z mentorami. W zależności od zespołu, ta część powinna potrwać od 2-2,5h.

Mentorzy:

· Tomasz Tarasiuk - magister stosunków międzynarodowych i inżynier towaroznawstwa, od 2010 roku zaangażownany w obszary marketingowe w różnych firmach. Z Philipsem od prawie 4 lat. Prywatnie pasjonat e-commerce i klocków Lego.

· Paweł Kłopotowski - Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego, od prawie 9 lat w marketingu, od zawsze w działce Digital/ eCommerce. Od pażdziernika 2017 walczy w Philipsie.

· Jerzy Obreczarek - podobno Inżynier Informatyki, ale życiowo związał się z najpierw z mediami, potem z marketingiem. W Philipsie już prawie 5 lat.

Jak aplikować? Prześlij swoje CV i odpowiedź na jedno pytanie: "Jakie narzędzia komunikacji internetowej wykorzystałbyś/wykorzystałabyś przy wprowadzeniu nowego blendera ręcznego?" na adres mailowy: urszula.osipuk@philips.com do czwartku, 11/04, do końca dnia.

W piątek, 12/04 wrócimy do Ciebie z informacją, czy zakwalifikowałeś/ aś się na nasze warsztaty.

 

 

==========================================

>> Szkolenia w ramach projektu "Aplikacyjne prace dyplomowe - skuteczny start zawodowy", który jest kierowany do studentów 6 wydziałów: 

Wydział Artes Liberales; Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii; Wydział Filozofii i Socjologii; Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych; Wydział Polonistyki; Wydział Psychologii.    NOWE TERMINY! 

Więcej o Akademii Dyplomanta czytaj na stronie Projektu:  

=========================

 

 

 

 

 

=============================

>>   Autoprezentacja i mowa ciała – potęga komunikacji niewerbalnej   

>>  Coach yourself… Coaching jako indywidualna ścieżka do realizacji celów.

>>  Autoprezentacja po polsku i angielsku.

>> Recruitment process through the eyes of Recruiter. 

>> Jak zdobyć pracę marzeń. Trening umiejętności rekrutacyjnych.

>> Rozszyfrowywanie ofert pracy. Co pracodawca miał na myśli? 

>> Nowe technologie cloudowe w biznesie.  

>> Dlaczego warto nauczyć się pracy zespołowej?