[26.02.2018] UNIWERSYTECKA DYSKUSJA WOKÓŁ NOWEJ USTAWY

W imieniu Władz Rektorski zapraszamy wszystkich członków społeczności adameickiej na drugą turę spotkań dot. projektu nowej ustawy o szkolnictwie wyższym i nauce, przygotowywanego przez MNiSW. Do udziału w spotkaniach zachęcamy nauczycieli akademickich, pracowników administracji oraz studentów i absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. Terminy spotkań, formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo pod adresem: www.nowaustawa.uw.edu.pl

[27.11.2017]   KRAJOWE SEMINARIUM INFORMACYJNE DOT. 3. NABORU PROJEKTÓW W PROGRAMIE INTERREG REGION MORZA BAŁTYCKIEGO, EUROPEJSKA WSPÓŁPRACA TERYTORIALNA

W związku z otwarciem trzeciego naboru projektów w priorytetach 1-3 transnarodowego programu Interreg Region Morza Bałtyckiego serdecznie zapraszamy do udziału w Krajowym Seminarium Informacyjnym, które odbędzie się w siedzibie Ministerstwa Rozwoju w Warszawie 30 listopada 2017 r.

Formularz rejestracyjny dostępny pod adresem:

https://europasrodkowa.gov.pl/zaproszenia/item/445-krajowe-seminarium-informacyjne-na-temat-3-naboru-projektow-w-programie-interreg-region-morza-baltyckiego-warszawa-30-11-2017

>>>więcej

[21.09.2017] SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE KONKURSU NA INTERDYSCYPLINARNE PROGRAMY STUDIÓW DOKTORANCKICH DOTYCZĄCE ZWIĘKSZENIA JAKOŚCI I EFEKTYWNOŚCI KSZTAŁCENIA NA STUDAICH DOKTORANCKI

Szanowni Państwo informujemy, że spotkanie informacyjne dotyczące konkursu na Interdyscyplinarne Programy Studiów Doktoranckich odbędzie się 4 października br. w Hotelu Marriott w Warszawie (Al. Jerozolimskie 65/79).

Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie wypełnionego formularza na adres: spotkaniePOWER@ncbr.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do 27 września 2017 r.

>>>więcej

[03.04.2017] Spotkanie informacyjne dot. projektu pozakonkursowego „Najlepsi z najlepszych! 2.0" - 12 kwietnia 2017 r.

Szanowni Państwo, informujemy iż 12 kwietnia 2017 r.(środa) w Warszawie, w siedzibie MNiSW, ul. Hoża 20 (sala nr 117), w godz. 11.00-14.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dot. projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Najlepsi z najlepszych! 2.0.".

W spotkaniu możliwy jest udział 1 osoby z każdej jednostki organizacyjnej (wydziału) uczelni.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mailowy: najlepsi@mnisw.gov.pl  do dnia 6 kweitnia do godz. 14.00. 

>>> więcej

[13.03.2017] Studiujesz? Praktykuj!- Spotkanie Informacyjne 6 kwietnia br.

W związku z wydłużeniem okresu naboru wniosków w konkursie w ramach programu Studiujesz? Praktykuj!, zmianie uległa również data spotkania informacyjnego poświęconego temu konkursowi. Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia br. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny przesłać swoje zgłoszenie na adres spotkaniePOWER@ncbr.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31 marca 2017 r. Spotkanie będzie również transmitowane on-line. Program spotkania oraz bardziej szczegółowe informacje na temat możliwości uczestnictwa dostępne są na stronie Narodowego Centrum badań i Rozwoju.