[24.04.2017] Zaproszenie do składania ofert na projekty badawczo-rozowjowe dla PGNiG

Uprzejmie informujemy, że w związku z przygotowaniem przez Departament Badań i Rozwoju programu działań na rok 2017 i lata następne, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo – PGNiG, rozpoczęło nabór ofert tematycznych prac badawczo-rozwojowych dla GK PGNiG.

Tematy priorytetowe dotyczą przede wszystkim obszarów mogących przynieść PGNiG konkretne korzyści ekonomiczne, poprawić aspekty dotyczące ochrony środowiska lub wprowadzić nowe usługi i produkty.

Wydziały i jednostki Uniwersytetu Warszawskiego zainteresowane złożeniem oferty proszone są o  wykorzystanie formularza stanowiącego załącznik nr 1 do Newslettera. Zakres tematyczny oferty powinien mieścić się w opisanych w załączniku nr 3 do Newslettera - obszarach priorytetowych dla Badań i Rozwoju w  Grupie Kapitałowej PGNiG.

Termin składania ofert do PGNiG w formie pisemnej i elektronicznej (skan oferty + wersja edytowalna Word) upływa 31 maja 2017 r. Osobą koordynującą proces pozyskiwania ofert ze strony PGNiG jest Pan Bolesław Rey (tel. 22 589 47 64, e-mail: boleslaw.rey@pgnig.pl).

 

Oferty składane w ramach UW należy przekazać do BWR UW do 24 maja 2017 r., celem uzyskania pod ofertą podpisu władz rektorskich.

! Jeśli będą Państwo zainteresowani składaniem oferty prosimy o niezwłoczny kontakt z BWR UW (e-mail: bwr@uw.edu.pl) w celu jak najszybszego zapoznania się z procedurą składania dokumentów do PGNiG.

 

Załączniki: