"Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy": poniedziałek 21.05 o godz. 10.15, sala 306

W najbliższy poniedziałek (21 maja) na siódmym spotkaniu z cyklu „Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy" nasz wydział odwiedzi Pan Rafał Jatczak z firmy Carlson Wagonlit Travel. Ta międzynarodowa korporacja specjalizuje się w zarządzaniu oraz doradztwie w zakresie podróży służbowych. Poruszone zostaną kwestie związane z wykorzystaniem języków obcych w branży turystycznej oraz najczęściej popełniane błędy na wszystkich etapach starania się o pracę.
Spotkanie odbędzie się o godz. 10:15 w sali 306.

Jeśli nie będziecie mogli przyjść na spotkanie, w hallu budynku wydziału będzie rozstawione stoisko, gdzie będzie można dowiedzieć się czegoś o firmie Carlson Wagonlit Travel.