« Indietro

Wolontariat wielokulturowy online

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji oraz chcąc wesprzeć zagranicznych studentów i studentki UW, którzy nie mogli powrócić do swoich domów, Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW we współpracy z Welcome Point UW rozpoczęło projekt Wolontariat Wielokulturowy Online. Inicjatywa ta daje możliwość nauki języków, poszerzenia wiedzy o różnych kulturach, ale przede wszystkim jest okazją do integracji społeczności uniwersyteckiej w tych trudnych chwilach. Do udziału w projekcie zapraszamy zarówno polskich studentów, jak i zagranicznych.  

W załączniku znajdują się szczegółowe informacje o projekcie oraz grafiki (w języku polskim oraz angielskim) - Załącznik PL - pobierz, Załącznik EN - pobierz.

Zapraszamy również na nasze strony: https://wolontariat.uw.edu.pl/offers/wwk-online/http://welcome.uw.edu.pl/3589-2/ oraz do obserwowania naszych mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/UCWUW/https://www.instagram.com/ucw_uw/https://www.facebook.com/groups/WelcomePointUW/, w których publikujemy aktualności.

Z wyrazami szacunku

Zespół Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu oraz Welcome Point